Rezanie syrom a tanier so syrom: ako vyrábať syrové občerstvenie

Keď pripravujete slávnostný stôl alebo ak chcete potešiť svoju rodinu originálnymi domácimi raňajkami, obedom alebo večerou, vždy sa hodia kulinárske nápady a nápady na zdobenie rôznych jedál, pretože každý vie, že veľa závisí od vzhľadu jedla.

Je dlho, že pred podávaním hlavných jedál na slávnostnom stole, alebo ak chcete hosťom ošetriť niečo nenápadné, ale chutné, vždy ponúkame mäsové a zeleninové občerstvenie, ako aj syrové občerstvenie, ktoréJe obvyklé označovať takými pojmami, ako je syrová doska alebo krájanie syra.

A hoci mnoho hostesiek stále verí, že plátky syra sa môžu dobre kombinovať s mäsom alebo niektorými inými druhmi plátky, dnes sú syrová doska a plátky syra kvôli veľkej dostupnosti rôznych syrov plnohodnotným druhom občerstvenia, ktorý dopĺňa ichprítomnosť veľkého množstva iných jedál, ale zároveň so zvláštnou a jedinečnou chuťou.

Syrová doska alebo plátky syra, ktorých dizajn nie je menej dôležitý ako dizajn iných jedál, pozostáva spravidla zo štyroch alebo viacerých odrôd syra, ktoré sa navzájom líšia vonkajším ukazovateľom, chuťou a štruktúrou.

Syrové občerstvenie, na ktorom je syrová doska naplnená, sa môže krájať rôznymi spôsobmi.Všetko záleží na druhu syra, z ktorého sa bude syr variť.

Syrový tanier na slávnostnom stole alebo rezanie syra ako desiata na víno môže mať úplne iný vzhľad, pretožeObčerstvenie syra sa nachádza nielen v tvare, ale tiež v závislosti od jemnosti a jemnosti chuti alebo adstringencie a závažnosti syrov.

Syrové plátky sú usporiadané podľa vzrastajúcej chuti: od najjemnejších až po najostrejšie druhy syrov.Plátky syra sa môžu podávať nielen na tanieri, ale aj na drevenej doske.

Doska na výrobu syra je vyrobená nielen z rôznych druhov syra.Aby boli syrové občerstvenie ešte chutnejšie a atraktívnejšie a aby ich chuť bola originálnejšia a zaujímavejšia, plátky syra môžu byť doplnené rôznymi druhmi ovocia, orechov, bobúľ.

Doska na syr sa môže zdobiť lístkami mäty, kávovými zrnami, sušienkami a inými prísadami.

Každá žena v domácnosti môže mať syrový tanier ozdobený originálnymi spôsobmi, pretože starostlivá matka a majiteľ v domácnosti vedia, aké syrové občerstvenie a ich kombinácie preferujú jej hostia a domácnosť.

Syrová doska by bola veľmi vhodným predjedlom pre víno, a preto by bolo veľmi vítané, keby ste sa rozhodli vypiť fľašu dobrého vína.

Upozorňujeme, že doska na syr, najmä svačiny, nie je vhodná pre všetky druhy ovocia.

Aby sa nenarušila chuť syra, je lepšie odmietnuť citrusové plody, ale krájanie syra hruškou, hroznom a figami je veľmi dobre kombinované.

Syrové občerstvenie možno doplniť bobuľami, plátkami ananásu, plátkami kivi, čerešňami.Dokonca aj avokáda môžu dať vášmu syrovému občerstveniu pikantnú chuť a úžasný vzhľad.

Mať tanier so syromkrásne, chutné a zdravé, nezabudnite na orechy.Na dekoráciu a vytvorenie nezvyčajných chutí použite vlašské orechy.Plátky syra môžu byť tiež doplnené mandľami.

Sýrový tanier na slávnostnom stole: dekorácia, druhy syrov, tajomstvá

Pamätajte, že syrový tanier obsahuje rôzne druhy syra, čo znamená, že je veľmi dôležité, aby bol syr usporiadaný podľa chuti.

Syrové občerstvenie je možné nakrájať na plátky, kocky, plátky vyrobené z jednodielnych plátov syra a iných druhov občerstvenia.

Pamätajte, že syrový tanier nie je iba nakrájané syrové občerstvenie.Ak sa všetko urobí správne, potom v strede by mali byť najjemnejšie a najjemnejšie odrody syra a na okrajoch tvrdšie, s ostrou a štipľavou chuťou.

Kulinárski odborníci neodporúčajú príliš silnú distribúciu syrového občerstvenia, ak kombinujete rôzne druhy syra.

Hodinu pred sviatkom sa pripravuje syrová doska.Keď je krájanie syra hotové, urobte si film a zakryte uvarené syrové občerstvenie, ktoré odstráňte dvadsať minút pred podávaním, nie však v chladničke, ale pri izbovej teplote, aby syr odhalil svoju chuť.

Sortiment syrov môže zahŕňať také druhy syrov, ako je gorgonzola, roquefort, dorblu, tuyere, d'amber.

Na slávnostnom stole sa musia objaviť syry ako ricota, mozzarella a feta.

chutné zákusky zo syra vo forme syrov brie a camembert;bergkese, parmezána ocenia skutoční gurmáni.

Mnohým sa bude páčiť syrová doska so syromMünster, Telziter, Havarti.

Odporúčame tiež, aby ste venovali pozornosť takým druhom syra, ako sú ementál, maasdam;bergkeze, parmezán;kozie a ovčie syry;čedar.

Je zrejmé, že existuje veľa vymenovaných odrôd syra a doska na syr by nemala obsahovať všetky z nich.

Napriek tomu si z uvedeného zoznamu môžete vybrať päť alebo šesť možností, čím poteší hostí veľmi chutným a zdravým mliečným občerstvením.

Upozorňujeme, že svačinové pochutiny z uvedených syrov sa môžu líšiť v spôsobe krájania na plátky a dokonca aj v zariadení, ktorým syr nakrájate, preto sa vopred rozhodnite, ako vyrobiť syrový tanier.

Existuje veľa spôsobov, ako vyrobiť syrové občerstvenie a čo môže byť syrová doska.Zhromaždili sme fotografiu, ktorá ukazuje rôzne druhy syrových plátkov.

Tu nájdete nápady, ako krásne pripraviť predjedlá na syry, čo sa vám hodí, ak potrebujete tanier so syrom na slávnostnom stole alebo syrové syry na piknik, víno atď.

Chuť k jedlu a krásne kulinárske experimenty.

Syrová doska: fotografie nakrájané syrom - nápady na dizajn

)

)