Módne mašle s letnými šortkami 2019-2020: trendy a nové šortky

Dámske šortky sú nesporne „musia mať“ na leto!Romantické, športové, kancelárske a ležérne - rôzne modely šortiek na leto sú veľmi veľké, čo vám umožní vybrať si najlepšie šortky pre seba.

Letné šortky nielen nestratia svoju popularitu, ale naopak, s každou novou sezónou nájdu stále viac a viac obdivovateľov letného vzhľadu s atraktívnymi šortkami.

Spolupracovníci tiež držia krok, predvádzajú inšpiratívne a neodolateľné letné šortky.Sú to klasické šortky, džínsové šortky v rôznych variantoch, elegantné sukňové šortky, letné kombinézy, krásne letné šortky na pláži a štýlové kancelárske šortky v tandeme s bundou.

To všetko množstvo možností pre šortky na leto vám umožní nájsť najlepšie šortky sezóny v rôznych štýloch, ktoré každý deň prekvapia novými a tak očarujúcimi kombináciami s šortkami.

A verte mi, veľa letných šortiek neexistuje.Preto okamžite vyhľadajte niekoľko rôznych modelov šortiek na leto, ktoré by ste mohli nosiť v kancelárii, na prechádzky a nákupy, na dovolenku a na pláži, ako aj na romantické stretnutie.

Trendy letných šortiek 2019-2020 sú modely s potlačami „šek“, „pás“, s vysokým pásom a pásom v tvare luku, rifľové krátke šortky na leto, kancelárske šortky v predĺženom štýle, letné šortky skvety a abstraktné potlače, ružové, čierne a biele letné šortky.

V lete by sa pekné šortky mali nosiť takmer v akejkoľvek kombinácii: s tričkami a tričkami s originálnymi nápismi a potlačami, roztomilými témami, úžasnými blúzkami, telom akošele.

Letné šortky sú vždy vynikajúce s vestami a sakami, bombardérovými bundami a džínsovými bundami, ktoré vaše sety ľahko doplnia kraťasmi najlepším možným spôsobom, poskytujúc stručnosť a zároveň sa schovávajú pred vetrom a nepriaznivým počasím.

Zaujímavé súpravy s kraťasmi sa predviedli vo verziách s sandálmi a loďami, ako aj s teniskami a teniskami.Koneckonců, šortky v lete budú perfektné v každom tandeme, pokojne experimentujte a nájdite najlepšie kombinácie len pre seba.

Vo väčšej miere bude váš obraz pre leto s kraťasmi závisieť od pridania letných šortiek a doplnkov, ktoré ste si vybrali, čo určí štýl vzhľadu.

Módne obchodné súpravy s dlhými letnými šortkami sa teda môžu vykonávať s košeľou alebo obmedzenou blúzkou a sakou.Alebo si dokonca vyberte letný oblek s kraťasmi v obchodnom smere.Doplňte svoje kancelárske šortky o klasickú tašku a člny alebo oxfordy.

Plážové kraťasy pre leto môžu byť doplnené takmer akýmkoľvek prvkom letnej šatníka - od košele, topy až po tuniky.Ideálne pre relaxáciu, letné šortky, kombinézy v pastelových farbách s pruhmi a kvetmi.

Pre romantický vzhľad sú v lete 2019 2019-2020 šortky s vysokým pásom, šortky s vysokým rozšírením, doplnené mašľami a volánmi s flitrami a čipkami.

Letné šortky Denim 2019-2020 sú ideálne na každý deň: so strapcami a štrbinami, klopami a vysokým pásom, orezané a štandardné, modré, biele a ružové odtiene.

Ktorý z modelov letných šortiek je na svojom vrcholedopyt a popularita v období 2019 - 2020?Ponúkame vám, aby ste sa na príkladoch fotografií rýchlo naučili a podrobnejšie zvážili trendy letných šortiek, ako aj predstavy letných snímok s kraťasmi rôznych štýlov a vzorov.

Veľkolepé letné šortky z džínsoviny

Rifľové kraťasy pre leto sú neodmysliteľnou „povinnosťou“ pre moderné ženy módy všetkých vekových skupín.Vzhľadom na množstvo modelov predvádzaných letných šortiek 2019-2020 nájde každá dáma tie ideálne džínsové letné šortky, ktoré by sa perfektne zmestili na postavu.

Ako voliteľná možnosť - úžasné letné džínsové kraťasy so strapcami, s veľmi vysokými pásmi alebo orezanými kraťasmi na leto, bielené a ošúchané, ako aj módne letné džínsové kombinézy.

Džínové kraťasy na leto majú nielen modré a modré odtiene farby, ale môžu byť aj v bielej, bledomodrej a ružovej farbe.

Výhodou džínsových šortiek je ich neobmedzená všestrannosť.Módne džínsové kraťasy sú očarujúce tričkami a blúzkami s poznámkami romantiky a športovými tričkami a topami.

Môžete nosiť najlepšie letné džínsové kraťasy 2019-2020, vyzdvihnúť krásnu bundu alebo bundu s pruhmi, kocku alebo s kvetinami, štýlový batoh, malú tašku alebo spojku a topánky môžu byť veľmi odlišné -a na vlásenku, stabilnú pätu, podrážku platformy alebo plošinu alebo dokonca pri nízkej rýchlosti.

Očarujúce letné kombinézy

Chceš krásny letný tandem s kraťasmi, ale netreba ho vôbec vyzdvihnúť - potom na neho padne vaša voľbaletné kraťasy, kombinézy, ktoré sú takmer hotovým lukom.

Krátke kombinézy na leto sa vyrábajú vo večerných predstaveniach so závesmi, kvetinovými motívmi a čipkovými vložkami, ktoré dokonale doplnia sofistikované a elegantné súpravy.Docela krátke letné kombinézy majú nádherné vankúše a volánky, vďaka ktorým je obrázok hravý a roztomilý.

Na pláži sa tiež stanú vhodnými a praktickými kraťasy módne kombinézy s výrezom na chrbte, mierne otvorené ramená, volánky, vyrobené v bielej alebo mäsovej, svetlo modrej, ružovej alebo inej pastelovej farbe.

Letné šortky v neformálnom a pouličnom štýle nie sú o nič menej populárne, ktoré sú obzvlášť praktické a pohodlné.A práve v takých variantoch budú ideálne šortky vyrobené z tečúcich a beztiažových textílií, ktoré sú ideálne na nakupovanie, chôdzu a aktívne mestské pohyby.

Atraktívny letný oblek s kraťasmi

Ohromujúce letné kraťasy 2019-2020 pomôžu vyzerať štýlovo, veľkolepo a atraktívne.Obleky s krátkymi nohavicami pre leto neporovnateľne zdôraznia dôstojnosť postavy, ak to bude potrebné, umožnia vám skryť nedostatky a dodať vzhľadu špeciálny lesk.

Návrhári sa okrem toho pokúsili a prekvapili krásnymi riešeniami módnych oblekov s krátkymi nohavicami, ktoré predviedli s veľkolepými pásikmi a klietkami s potlačou, vďaka ktorým je obraz naopak prísny a tak atraktívny.

Je možné interpretovať letné kraťasy s blúzkami a topami v bielizni, čo umožňuje „zjemniť“prísnosť obleku a elegancia.Ako príslušenstvo si môžete vybrať štýlové slip-ons, espadrilles alebo sandále na kline alebo nízkej rýchlosti, konverzovať, tenisky, rovnako ako štýlová kabelka.

Bezkonkurenčné letné šortky sukne

Letné šortky sukne - skutočná možnosť pre dievčatá, ktoré chcú robiť šortky so šortkami viac ženskými a sofistikovanejšími, ale nemenej praktickými.Táto verzia letných šortiek vo forme sukne môže byť s veľmi rozšírenými kraťasmi, ako aj v inej verzii - imitácia sukne vpredu a obvyklých šortiek v chrbte.

Najviac harmonické šortky sukne pre leto budú vyzerať na obrázkoch s rafinovaným a romantickým vrchom zdobeným čipkou, priehľadnými vložkami a ozdobami.Príslušenstvo by malo byť tiež elegantné, ako napríklad bodce alebo krásne kliny.Štýlová kabelka alebo spojka dotvárajú letný vzhľad s kraťasmi a sukňou.

Jedným z najharmonickejších odtieňov krátkej sukne budú čierna a biela, ako aj červená, modrá, zelená, vínová, vďaka čomu budú leto s krátkymi sukňami stručnejšie a elegantnejšie.

Letné nápady: 2019-2020 krátke filmy v rôznych variantoch - fotografie, trendy, novinky

)